+420 732 608 477
Společnosti, kde poskytuji své správcovské služby: Prague Residentia-Praha 2, Gomel Trade s.r.o.-Praha 1, Wish list Prague-Praha 1, Symbiart s.r.o.-Praha 1, Furla-Pařížská-Praha 1, SVJ Ocelářská-P9, SVJ Kunratice-P4,

IMG_0238 (2).JPG
Vítejte!
Zdravím všechny, kteří mají zájem o některou ze služeb mnou nabízených, ale i ty, kteří jenom brouzdají po internetu! Práci handymana jsem se věnoval několik posledních let v zahraničí a teď po návratu v tom budu pokračovat. Služby které nabízím jsem si vyhodnotil dle zkušeností jako ty, o které byl největší zájem. Je v tom i snaha, aby ve chvíli, kdy budete potřebovat skloubit více potřeb (služeb), jste mohli využít jednoho člověka, který se bude pohybovat ve vašem soukromém prostoru místo několika osob. Neumím všechno, to ani nejde, ale v případě, kdy to bude situace vyžadovat, dokážu si zorganizovat lidi kolem sebe, aby udělali nebo mi pomohli s tím, co já neumím.
K dopravě věcí(nábytek, bílá technika...) používám nový Ford Transit Custom, do kterého se vejde náklad do hmotnosti 3t nebo objemu 3m³. Takže nábytek a pod. Vám nejenom můžu smontovat či rozmontovat, ale zároveň i přivést či odvést.
Samozřejmostí v mé práci je, že chodím čistý a včas, nekouřím, nesmrdím a po práci si vždy uklidím, jsem slušný a bezúhonný. A protože mám rád sport, nabízím i méně tradiční službu sportovního part'áka. Budu rád, když si to ověříte osobně a využijete některou z mých služeb! Děkuji všem. Mějte se fajn a přeji hezké dny! Zdraví Vás Janhandyman.
e-mail:Janhandymanpraha@gmail.com
mobil: +420 732 608 477
 
facebook-32[1].png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one